درباره قرارگاه جهادی مرصاد فزرندان انقلابی امام روح الله (ره)

مرامنامه قرارگاه فرهنگی جهادی مرصاد فزرندان انقلابی امام روح الله (ره)

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعته و المستشهدین بین یدیه

امام خمینی(ره) حقیقتی همیشه زنده است که در سال ‌های نه چندان دور با احیای اسلام ناب محمدی بنایی را پایه گذارد که در نهضت جهانی شیعه در عصر غیبت رویشی جدید بود.
بنای اندیشه امام راحل(ره) بر اسلام ناب محمدی، حکومت اسلامی، ولایت فقیه، استکبارستیزی، حمایت از مستضعفین، خودباوری، مردم‌سالاری و… استوار است.
تلاش برای تحقق آرمان‌های امام راحل و عظیم‌الشأنمان و پاسداری از حریم‌ اندیشه‌ های آن بزرگمرد تاریخ، در بادی امر نیازمند معرفی صحیح آن به نسل جوان است. امری که متأسفانه تاکنون به خوبی صورت نپذیرفته تا جایی که مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) نسبت به خطر تحریف اندیشه های امام روح الله(ره) هشدار جدی می دهند.
بر همین اساس جمعی از جوانان انقلابی و عدالتخواه ضمن درک لزوم شناسایی اندیشه ها و نمایاندن چهره واقعی و به دور از تحریف آن مراد سفر کرده به جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب، قدم نهادن در این مسیر را بر خود واجب دانسته و اقدام به راه اندازی قرارگاه فرهنگی جهادی مرصاد فزرندان انقلابی امام روح الله (ره) نمودند.
ما می خواهیم برای انقلاب اسلامی خط تشکیل بدهیم. قصد داریم با بازخوانی اندیشه های حضرت امام(ره) و نمایاندن چهره واقعی و به دور از تحریف آن «نقاط کور و مبهم معضلات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی» را نشان دهیم و با «اسلام تن پروری و تجمل، اسلام التقاط، اسلام سازش و فرومایگی، اسلام مرفهین بی درد و در یک کلمه اسلام آمریکایی» سرشاخ شویم.
معتقدیم تا راه روح الله(ره) جاری است فرزندان انقلابی این سرزمین هیچ گاه شکست نخواهند خورد…
بدخواهان بدانند که هر قدر گستره را بر ما تنگ تر گیرند بر همت خویش در یادآوری آنچه که بودیم و آنچه که باید باشیم خواهیم افزود…
بار خدایا مسئولین و خدمتگذاران واقعی نظام اسلامی را مؤید و موفق دار و آنان که با قصد ضربه زدن به اصول و مبانی و هویت انقلابیمان در میان آنان جای گرفته اند را ریشه کن فرما…

به امید روزی که مستضعفین و صالحین، وارثان و حاکمان زمین شوند…

یا علی./
[pvg list=”list1″]

دکمه بازگشت به بالا